Spawanie

W Saferoad Production specjalizujemy się w spawaniu ręcznym oraz spawaniu zrobotyzowanym. Nasze kompetencje potwierdzają stale aktualizowane certyfikaty spawaczy i normy ISO. Korzystamy z nowoczesnych systemów ERP oraz zarządzania produkcją, dzięki czemu możemy dostarczać produkty najwyższej jakości.

spawanie metodą mig mag 135

Metoda spawania MIG/MAG 135

Wykorzystujemy metodę spawania MIG/MAG 135 (metal active gas). To proces spawania łukowego elektrodą topliwą w osłonie gazów aktywnych (w osłonie CO2). Metoda MAG (135) umożliwia półautomatyczne ręczne spawanie oraz w pełni zautomatyzowane procesy spawania przy użyciu robotów.

spawanie zrobotyzowane

 

CO NAS WYRÓŻNIA?

  • Certyfikowani spawacze i zrobotyzowane proces

W dzisiejszym dynamicznie rozwijającym się świecie przemysłu i technologii, jakość i precyzja są nie tylko pożądane, ale wręcz niezbędne. W Saferoad Production rozumiemy to jak nikt inny, dlatego nasz zespół składa się wyłącznie z certyfikowanych spawaczy. To właśnie ich umiejętności, wiedza i doświadczenie wyróżniają nas na rynku i są gwarancją najwyższej jakości usług.

Korzystamy ze stacji zrobotyzowanych, gdzie wyszkoleni operatorzy tworzą m.in. zaawansowane elementy innowacyjnych urządzeń energochłonnych SafeEnd, wykorzystywane w całej Europie. 

  • Nowoczesna technologia 

Nasze prace spawalnicze odbywają się przy użyciu nowoczesnych i wysokiej jakości urządzeń firmy EWM oraz LORCH, co zapewnia wysoką klasę i precyzję procesów.
Dbamy także o najnowsze wymagania IT i normy serwerowni, dostosowując się do dynamicznie zmieniającego się świata technologii.

  • Lean management

Stale optymalizujemy procesy. Koncentrujemy się na systemie 5S, który pozwala nam zorganizować stanowiska pracy w sposób jeszcze bardziej bezpieczny, efektywny i czysty. Dzięki temu zyskujemy skrócenie czasu cyklu czynności na naszych stanowiskach pracy, wzrost wydajności, łatwiejszy dostęp do narzędzi, powtarzalność czy ustandaryzowane i zaplanowane zadania porządkowe.

  • Zgodność z normami ISO i ochrona środowiska

Jesteśmy zgodni z normą PN-EN 1090, PN-EN ISO 3834 oraz PN-EN ISO 14731. Posiadamy certyfikację ISO 9001, co potwierdza nasze działania zgodne z najwyższymi standardami. Ponadto, angażujemy się w ochronę środowiska, przestrzegając norm ISO 14001. 

  • Zobowiązanie do ciągłego rozwoju

W Saferoad Production nieustannie podążamy za najnowszymi trendami i wymaganiami, dostosowując nasze działania do potrzeb rynku i oczekiwań Klientów.

Contact us

Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr, sed diam nonumy eirmod tempor invidunt ut labore et dolore magna aliquyam erat, sed diam voluptua. 

Ask for a quote