Cięcie plazmowe i tlenowe

W Saferoad Production, dzięki wypalarce Stigal VX Standard 533, oferujemy innowacyjne rozwiązania w zakresie cięcia plazmowego i tlenowego. Cięcie plazmowe to zaawansowana technika używana do cięcia stali konstrukcyjnej oraz innych metali, wykorzystująca właściwości plazmy. Proces ten łączy w sobie wysoką precyzję z efektywnością. Nasze usługi obejmują cięcie stali konstrukcyjnej czarnej o grubości od 3 do 35 mm, na arkuszach o wymiarach 2,5x8 metrów. Dla materiałów grubości powyżej 35 mm stosujemy cięcie tlenem, efektywnie radząc sobie z blachami do 100 mm grubości.

Cięcie tlenowe - precyzja i efektywność

Cięcie tlenowe to metoda sprawdzona, ciągle rozwijana i ulepszana. Idealna do obróbki stali konstrukcyjnych, niskostopowych oraz niskowęglowych, sprawdza się również przy cięciu blach pokrytych korozją lub składowanych w pakietach. Charakteryzuje się wysoką precyzją, utrzymując przy tym wydajność niezbędną w cięciu grubych materiałów.

ZALETY CIĘCIA TLENEM:

  • Zakres grubości: obsługujemy szeroki zakres grubości materiału, od cienkich blach do bardzo grubych elementów.
  • Wielokątne cięcie: możliwość cięcia pod różnymi kątami z zachowaniem dokładnych krawędzi.
  • Ekonomiczność: jest to jedna z najbardziej ekonomicznych metod cięcia termicznego.
  • Jakość: wysoka jakość cięcia, szczególnie przy dużych grubościach materiału.
Contact us

Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr, sed diam nonumy eirmod tempor invidunt ut labore et dolore magna aliquyam erat, sed diam voluptua. 

Ask for a quote